Paracord Bilekliği Nasıl Yapılır

paracord bilekligi nasil yapilir

Paracord Bilekliği Nasıl Yapılır

Paracord nedir hemen hemen bütün takı tasarımcıları paracord’ un ne olduğunu bilyorlardır. Ama bilmeyenler için söylüyorum paracord ( Paraşüt ipi ) dir.

Paracord bilekliği nasıl yapılır diye merak edenler için sizlere yapılışı oldukça kolay olan bu modelle bir nebzede olsa merakınızı gidereceğinizi düşünüyorum.

Bu bilekliğin yapılışından tekniğinden eminimki her takı tasarımcısı mutlaka yapmıştır. Hatta makrome ipiyle ben bile yapıp sizlerle paylaşmıştım. İşte o modelin linki 

Sanırım takı tasarımcılarının bu modelde bir çok bileklik yaptıklarının sebebi oldukça kullanışlı ve sağlam olması. Hem erkekler hemde bayanlar için kullanılabilinir bir model olduğundan kendinizce uygun gördüğünüz illa paraşüt ipiyle ( Paracord ) değilde ayakkabı ipinden, mokrome ipindende yapabilirler.

Ama daha şık olmasını istiyorsanız hatta takı yapıp satmayı düşünüyorsanız aynı resimdeki gibi yani paraşüt ipyle yapmanızı tavsiye ederim.

Makrome ipinden yapmak isterseniz eğer sizlerle daha önceden paylaştığım aynı yapılış tekniğiyle yaptığım bilekliğe bir göz atın isterseniz sizlere fikir olacaktır.

Baştan söyleyeyim bu bilekliğin yapılışında kullanılan klipsin adını bilmiyorum 🙁 Bunun içinde sizlere yanlış bilgi ermek istemiyorum resimini malzemeleri aldığınız yerlere gösterirseniz size yardımcı olacaklardır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

paracord bilekligi nasil yapilir

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*