Poyete Tekniğiyle Kalpli Bileklik Modeli Yapımı

poyete-teknigiyle-kalpli-bileklik-modeli-yapimi
poyete-teknigiyle-kalpli-bileklik-modeli-yapimi

Herkese merhaba, Bu kez sizlerle Poyete Tekniğiyle Kalpli Bileklik Modeli Yapımı paylaşıyorum. Modeli umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Poyete tekniğle yapılan oldukça şık ve kullanışlı olan bu çok güzel bileklik modelini bileklik modelleri arşivinize eklemenizi tavsiye ediyorum. Burada ben dizi kum boncuklarla çalıştım ama sürekli takı yapmayı düşünüyorsanız miyuki boncuklarla yapmanızı tavsiye ederim. Miyuki boncuklarla yaptığınız bileklik çok daha güzel olacaktır. Aslında bütün takılar miyuki boncuklarla çok daha güzle oluyor ama ne yazikki dizi kum boncuklara göre biraz daha maliyetli o yüzden bizlerde daha uygun olan dizi kum boncuk kullanıyoruz. Bu bileklik modelinde olduğu gibi bazı modelleride mutlaka miyuki boncuk kallanmanız gerekiyor diye düşünüyorum tabii gende tercih sizin. Daha fazla bileklik modeli için BİLEKLİK VİDEOLARI arşivi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum.

Bu modelinin malzemeleri

  • 2 farklı renkte 11/0 kum boncuk
  • Uygun gördüğünüz herhangi bir klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads in 2 diffenrent colors
  • Any bracelet clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*