Poyete Tekniğiyle Nazar Boncuk Desenli Bileklik Yapılışı

poyete-teknigiyle-nazar-boncuk-desenli-bileklik-yapilisi
poyete-teknigiyle-nazar-boncuk-desenli-bileklik-yapilisi

Herkese merhaba, sırada çok beğeneceğinizi düşündüğüm Poyete Tekniğiyle Nazar Boncuk Desenli Bileklik Yapılışı var. Modeli umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Oldukça şık ve kullanışlı bileklik modellerinden bir tanesi. Sürekli takı yapmayı düşünüyorsanız bu modeli mutlaka bileklik modeli arşivinize eklemenizi tavsiye ederim. Aslında böyle takılar miyuki düz kesim boncuklarla yapılıyor ama miyuki boncuklar biraz daha maliyetli olduğu için herkes alamıyor. O yüzden bende böyle dizi kum boncukla yapmak istedidim. Eğer beğendiyseniz sizde daha uygun maliyetle dizi kum boncukla yapabilirsiniz. Ama daha düzgün ve daha güzel olmasını istiyor, sürekli takı yapmayı planlıyorsanız kesinlikle Miyuki düz kesim boncuklarla yapmanız tavsiye ederim. Daha fazla bileklik modeli için BİLEKLİK VİDEOLARI ve BİLEKLİK ŞABLONLARI arşiv sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene Başta YOUTUBE KANALIMIZ OLMAK ÜZERE aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum.

Bu modelinin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuk
  • Herhangi bir bileklik klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads
  • Any wristband clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*