Sarmaşık Modeli Bileklik Yapımı

sarmasik-bileklik-yapimi

Sarmaşık Modeli Bileklik Yapımı

Merhaba hanımlar, Sizlerle bu sefer takı tasarımcılarının en gözde modeli olan sarmaşık modeli bileklik yapımı’nı göstereceğim. Yukarıdada belirttiğin gibi takı tasarımcılarının en gözde modeli sarmaşık modeli takı yapmaya yeni başlayanların öğrenmelerini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu modeli vazgeçilmez olması hem oldukça şık ve güzel durması, hemde bazı takı modellerindede olduğu gibi bu modeldende istediğiniz yapabilirsiniz. Gözlük ipi, Kolye, Bileklik, Küpe. Hatta yüzük bile yapanlar var.

Benim yaptığımı belki beğenmeyebilirsiniz, ama siz birbirine uyum sağlayan farklı renklerde farklı boncuklarla ( özellikle kristal boncuklarla ) yaparsanız model çok daha güzel duracaktır.

İsterseniz bu modelden aynı boncukları kullanarak kolyesini, küpesini, bilekliğini, yaparak güzel ve zafir bir boncuktan takı seti yapabilirsiniz. Takı seti yapmak istemezsenizde ayrı ayrı yapıpda kullanabilir yada satabilirsiniz.

Sizlerde benimle aynımı düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben daha çok böyle kibar takı modellerini daha çok seviyorum 🙂 eğer sizde benimle aynı düşünüyorsanız bu modelden birşeyler yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

sarmasik-bileklik-yapimi
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 miyuki veya kum boncuğu kum boncuğu
  • 4 mm veya 5 mm herhangi bir boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  •  Papağan klips, Yada resimdeki gibi T klips


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*