Şiş ile Boncuklu Kolye Yapımı

sisle boncuklu kolye yapimi

Şiş ile Boncuklu Kolye Yapımı

Merhaba hanımlar sizlerle bu sefer son zamanların en popüler kolye modellerinden bir tanesi olan Şiş ile boncuklu kolye yapımı’nın yapılış videosunu paylaşacağım sizlerle. Umarım beğenirsiniz

Özellikle sosyal sitelerde takip ettiğim takı grupları ve takı sayfalarında bu kolye modelinin oldukça yapıldığını ve yapmakisteyenler olduğunu fark ettim bizim takipçilerimizinde yapmak isteyeceğini düşünerekten yapılış videosunu bulduğumda hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Hanımlar ben kolyeyi çok beğendim sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Şişle örgü yapanlar elleri şişle örgü yapmaya alışkın oldukları için yapmak hiç zorlanmadan yapabilirler. Ama yapmak isteyipte şişle örgü yapamayanlarda belki biraz zorlanabilirler ama anlatımı video olduğu için anlamadığınız yerleri tekrar tekrar izleyip yapabilirler.

Sevil hanım kolyeyi yaparken her renk boncuktan iki sıra kullanmış ama tabii böylede çok güzel olmuş. ( sevil hanımın ellerine sağlık ) Bir takı tasarımcısı olarak benim sizlere tavsiyem her sıradaki boncukları farklı renk boncuk kullanırsanız daha güzel duracağını düşünüyorum. Aynı bu linkdeki kolyede olduğu gibi

Bu arada şişlede çok güzel takılar yapılabiliyormuş hem Ne diyelim Sevil hanımdan şişle yapılabilen yeni takı modellerini bekliyoruz.

Yapamayıp takıldığınız yer olursa aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

sisle boncuklu kolye yapimi

Bu  modelin malzemeleri

  • 2,5 numara şiş
  • 15/0 boncuk
  • Orlon ip

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*