Boncuktan Uzun Kolye Yapımı

ince-kolye-yapilisi

Boncuktan Uzun Kolye Yapımı

Merhaba hanımlar, Sizlere bu seferde boncuktan uzun kolye yapımı’nı göstereceğim, Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar. Kabul ediyorum kolyenin resimi güzel değil ama kolye çok güzel oldu. Eğer yaparsanız ne kadar güzel durduğunu kendiniz görebilirsiniz. Resimin güzel çıkmamasının sebebide videolarımı ve resimlerimi ( şimdilik ) cep telefonumla çekiyorum bu konuyu en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.

Boncuktan ince uzun kibar ve kolay kolye yapmak isterseniz bu kolyeden yapmanızı sizlere kesinlikle tavsiye ederim.

Kolyeyi ben boğaza iki defa dolanacak kadar uzun yaptım siz bu uzunluğu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Benim böyle uzun yapmamın sebebi diğer bildiğimiz normal boylardaki kolyelerden hoşlananlar olduğu için böyle kibar ve uzun kolye yapmak isteyipte model bulamayanlar için yaptım. Aslında bende bu tür kolyeleri daha çok beğeniyorum 🙂

Bu kolye moodelinden ister bileklik, ister gözlük ipide yapabilirsiniz. İstersenizde aynı renkte boncuklarla hem kolye hem bileklik, uç tarafında olan yapraklardanda küpe yapabilir ve böylece kendinize veya başkasına, yada satmak için çok güzel bir takı seti yapabilirsiniz.

Hanımlar! Özelliklede takı yapmaya yeni başlayan arkadaşlar sizlere en önemli tavsiyem gerek benim sizlerle paylaştığım takı modelleri olsun, gerek farklı yerlerde gördüğünüz takı modelleri olsun modelleri gördüklerinizle kısıtlamayın mutlaka kendinizdende birşeyler katın o zaman yaptığınız takılar çok daha güzel olacaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

ince-kolye-yapilisi
      Bu modeli malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip,Miyuki ipi kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*