Takı Yapma Yardımlaşması

yeni-model-sarmasik-bileklik-yapimi

Takı Yapma Yardımlaşması

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, bir çok hanım gibi bende takı yapmayı boş zamanlarımı değerlendirmek adına bu işe başladım, bir kere başladınızmı inanın devamı geliyor. Eğitim kurumlarına gitmeye vaktim olmadığı için herhangi bir yerden eğitim almadan biraz youtubede izlediğim takı videolardan öğrendim, biraz katıldığım sosyal sitelerden birazda eliniz yatkınsa tamam demektir. Tabi en önemlisi öğrenmeyi istemek,

Takı öğrenim sırasında özellikle sosyal sitelerde far ettimki paylaşılan takı şablonları, takı şemaları, takı videolarının çoğu yabancı takı tasarımcılarına ait açıkcası beni biraz üzdü 🙁 biz türk takı tasarımcılarıda en az yabancı takı tasarımcılar kadar becerikli olduğumuzu düşünüyorum, bu web sitesini yapmaktaki amacım takı tasarım hakkında bilgilerimle web sitesi kurulumu hakkında bilgilerimi birleştirip sizlere hem türkçe içerikli bir takı tasarım sitesi hazırlamak, hemde takı hakkındaki bilgilerimi sizlerle paylaşmak.

Takı konusunda çok uzman değilim ama her geçen gün öğrendiğim yeni bilgileri elimden geldiğince kısa sürede videoya ve yazıya döküpsizlerle paylaşacağım. Eğer eksiklerim olursa özellikle takı tasarımcısı arkadaşlardan rica ediyorum eksiklerimi yorum bölümüne yazarsanız sevinirim hem ben eksiklerimi tamamlamış olurum hemde yeni takı tasarımcısı olmak isteyenlere yardımcı olursunuz. Umarım hem size hemde bana yararlı bir site olur.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*