Üç Renk Kum Boncuktan Kolye Yapımı

kum-boncuklardan-kolye-yapimi

Üç Renk Kum Boncuktan Kolye Yapımı

Sanırım artık bende yavaş yavaş takı yapmayı öğrenmeye başladım 🙂 bu kolyeyi çok severek ve beğenerek yaptım umarım sizlerde sever ve beğenirsiniz.

Kum boncuktan yapılışı kolay kolye yapmak isteyip model arayanlar sizlere bu kolyeden yapmanızı tavsiye ederim. Hem yapılışı kolay hemde oldukça kibar bir kolye. İster kendinize istediğiniz renklerde boncuklarla yapıp kullanmak için, İstersenizde farklı farklı renklerde yapıp satabilirsiniz. Model kullanışlı olduğu için yaptığınız kolyeler mutlaka satılacaktır.

Kolyeyi tek yapmak istemiyorsanız sitemizde küpe videoları ve küpe şablonları sayfalarımızı inceleyip kendinizce uygum gördüğünüz bir küpeyi yapıp kolyesiyle beraber kombin yapabilirsiniz.

Ben kolyeyi benim vaz geçilmez favori renklerim siyah, beyaz, altın sarısı boncuklarla yaptım benim yaptığım kolyedeki boncukların güzel durduğunu düşünüyorsanız aynı renkte boncuklarla yapabilirsisniz. Beğenmediysenizde kendinizce uygun gördüğünüz boncuk renklerinde yapabilirsiniz ama kullandığınız boncuk renklerinin bir birine uyum sağlamasına dikkat edin. Eğer yapıp satmayı düşünüyorsanızda en azından bir kaç tane farklı renklerde yapın. Böylece müşterilerinize daha çok görsel sunmuş olursunuz.

Kolyede değişiklik yapmayı düşünürsenizde. Sizlere önereceğim bu tekniği denemezi kesinlikle tavsiye ederim. Kolyenin uçlarına benim kullandığım üç tane sarı boncuğun yerine farklı takı aparatlarıda kullanabilirsiniz. Yani altın görünümlü olan metal aksesuarlar yada damla boncuklar gibi. Bu şekildede yaptığınız kolye çok şık duracaktır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kum-boncuklardan-kolye-yapimi

 Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips

2 Comments on Üç Renk Kum Boncuktan Kolye Yapımı

  1. Nilay hnm, yorumunuzu geç gördüm o yzüzden kusura bakmayın, Bu modelin malzemeleri üç farklı renkte 11/0 kum boncuğu, papağan klips, ip misina ipi, yada ince oya ipi olabilir, ve kum boncuğu iğnesi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*