Yeni Model Kolye Yapılışı

yeni model kolye yapilisi

Yeni Model Kolye Yapılışı

Merhaba değerli okurlarım, Sizlerle bu seferse benim gözde modellerim biri olan bu kolye modelinin yapılışını paylaşacağım.

Benimde olduğu gibi sizlerinde gözde modeli olacağından eminim. Kolye o kadar güzel ve zarif duruyorki bunu kolyeyi yaptığınızda daha iyi görebilirsiniz.

Takı yapmaya yeni başladığımdan sanırım bu kolye modelininde yapılışı çözmekte biraz zorlandım ama değdi. Kolyenin resimini gördüğüm zaman hemen yapıp sizlerle paylaşmak istedim. Ben çok severek ve beğenerek yaptım umarım sizlerde beğenirsini.

Boncuktan abiye kolye yapmak isteyenler için, Bu kolye modelinide değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çünkü bazı kolye modellerinin olduğu gibi bu kolye modelininde modasının geçmeyeceğini düşünüyorum. O yüzden yazımın başlığınada yeni model kolye yapılışı diye yazdım.

Kolye çok geniş olmadığı gibi çokta ince değil onun için isterseniz günlük kullanmak yapabilir istersenizde özel günlerde kullanmak için yapabilirsiniz.

Kolyeyi daha değişik yapmak isteyenler için, Kolyenin uçlarında benim kullandığım üç tane küçük kemik rengi booncukların yerine farklı takı aparaklarıda kullanabilirsiniz. Ama sadeliği seviyorsanızda aynı benim yaptığım gibi uçlarına hiç bir şey takmadan aynı videodaki ve resimdeki gibi yapın.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.
yeni model kolye yapilisi
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*