Yonca Yapraklı Kolye Ucu Yapımı Video Anlatımlı

yonca yaprakli kolye ucu yapimi video anlatimli

Bugünde sizlerle kristal boncuklu yonca yapraklı kolye ucu modelinin yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Yapılışı oldukça kolay olan bu gonca yapraklı modelinde kolye ucu oldukça şık durmuş ben çok beğendim sizlerinde en az benim kadar beğeneceğinizi düşünüyorum. Eğer takı yapmaya yeni başlayıpta şöyle güzel bir takı bende yapayım diye düşünüyorsanız bu gonca yapraklı kolye ucu modeli tam size göre.

Hepsinde olmasada sizlerle paylaştığım bazı takı modellerinde olduğu gibi bu modeldende sadece kolye ucu değil kolye ucuyla beraber küpesinide yapabilirsiniz. Takım olarakta oldukça şık duracağından eminim. Tabii tercih size kalmış ister sadece kolye ucunu, ister küpe istersenizde hem kolye ucunu hemde küpesini yapabilirsiniz.

Yapmayı düşünürseniz eğer sizlerle bir kaç bilgi vereyim Modelin tam ortasında kullanılan metal aparatlı boncuk bunun adı her neyse ben bilmiyorum 🙁 adını bilmediğim içinde sizlere yanlış bilgi vermek istemiyorum ama takı malzemesi satan yerlerde yada tuhafiyelerde bunu bulabilirsiniz. Bulamazsanız yada elinizde yoksa üzülmeyin bunun yerine modelin içinde olan diğer 6 mm kristal boncuklarınıza uygun boyutta ( Resimde videodaki gibi ) boncuk kullanabilirsiniz.

Eğer sitemizin yararlı olduğunu düşünüyorsanız bana destek olmak adına değerli fikirlerinizi ( yorum bölümünden ) bekliyorum

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

yonca yaprakli kolye ucu yapimi video anlatimli

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 6 mm kristal boncuk
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Kum Boncuğu İğnesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*