Yüzük Yapımı Resim Anlatımlı

yuzuk yapimi semali anlatim

Merhaba değerli okurlarım, Bugün’de sizlerle gene güzel ve yapılışı oldukça kolay yüzük yapılışı paylaşacağı. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Takı yapılışlarında sizlerle genelde videolu olarak paylaştım. Birazda takı şemaları paylaşalım ne dersiniz ? Takı şemaları deyince hemen korkmayın 🙂 takı videolarına bakarak nasıl yapabiliyorsanız inanın bana takı şemalarına bakarakta gayet rahatlıkla yapabilirsiniz

Eğer yüzük yapmak istiyorsanız yapılışı kolay olan bu yüzük modeli değerlendirebilirsiniz. Boncuk renklerinide uyumlu yaparsanız yapacağınız yüzük çok şık duracaktır.

Daha çok yüzük yapılışıda hazırlayabilirim ama ben sizlerin ( özellikle takı yapmaya yeni başlayanların ) da yapabilmesi için yapılışı kolay takı yapılışları paylaşmaya özen gösteriyorum. Buna rağmen genede zorlanırsanız ister sosyal sitelerimizden istersenizde yorum bölümünden bana yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağım.

Aşağıdaki yüzüğün resiminde ve şemasında sizinde gördüğünüz gibi 4  mm’lik boncuklar plastik kullanılmış sizde plastik boncuk KULLANMAYIN! bunun yerine 4 mm’lik cam boncuk kullanın. Cam boncuklar plastik boncuklara göre daha kullanışlı ve daha dayanıklıdır.

Ben şemalardan anlamıyorum dersenizde Yüzük videoları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Belki şimdilik çok fazla yüzük yapılış videoları bulamayabilirsiniz. Ama sitemiz her geçen gün büyükte olduğu için her geçen gün yüzük yapılışlarıyla beraber diğer takı yapılışlarınıda elimden geldiğince paylaşmaya özen gösteriyorum.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

yuzuk yapimi semali anlatim

Bu modelin malzemeleri

  • 6 mm kristal boncuk
  • 4 mm kum boncuğu
  • 1 cm uzunluğunda boru boncuğu
  • 11/o kom boncuğu

yuzuk yapimi resim anlatimli

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*