Hakkımda

Öncelilkle Herkese Merhaba,

Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse

Doksanlı yıllarda Anadolu’dan, İstanbul’a göç etmiş dar gelirli bir ailenin kızı olarak, mütevazi bir yaşam serüveni içinde, severek yapmış olduğum evlilik akdi, dokuzuncu yılımızda sonlanmış, ve beni hayata bağlayan, her zaman ki umudum ve biricik Aşkım evliliğimizin tek hatırasını oğlumla hayat mücadelemi sürdürmekteyim. Yapayalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir anda Esteûzübillah “Allah size yeter, O ne güzel Vekil’dir.” nidasıyla, uzun bir işsizlik ve sessizlik dönemimden sonra bir yakınımın yanında çalıştığım bir buçuk yıl kadar süreç içerisinde edindiğim bilgisayar ve internet deneyimlerim sonrası yapabileceklerimin daha fazlasını, ve her seferinde benim için en zor olanı deneyimleyip en güzelini çıkarmak ve başarının kendinde olduğunu bilmek ve hissetmek beni ziyadesiyle mutlu ve motive etmiş, kendimce başladığım Takı Tasarım programına, YouTube ve Dailmotion gibi ünlü video sitelerine video kanalları oluşturup akabinde yine kendi imkan ve birikimlerimle hazırladığım mevcut web sitemizi hayata geçirmekti. Maksat muhanete muhtaç olmadan çocuğumun okul masraf ve harçlıklarını karşılayabilmek adına reklam geliri oluşturmaktır. Sadece youtube kanalı ve dailymotion kanallarından gelen reklam gelirleri ile kalmayıp kendimi ve mevcut web sitemide geliştirmek adına sitemede reklam almaya karar verdim, ve google çalışanlarına çok teşekkür ediyorum kabul ettilerde. Bu arada beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan yanımda yakınımda olan, ve hiçbir desteğini esirgemeyen erkek kardeşlerim (ben tek kız) ve Canım Annem, iyi ki varsınız iyi ki yanımdasınız. Sizlerle ayni salonu, aynı mutfağı ,koridoru aynı ekmeği havayı suyu paylaşmak gerçekten onur verici. Sizleri seviyorum Gerek video kanallarımızda, gerek sosyal ağlarımızdaki ve gerekse Web sitemiz takipçilerimize şükranlarımı sunar, hayatın vazgeçilmezi olan siz yani kendinize de zaman ayırmanız dileğiyle, Sevgiyle Kalın.

Güncelleme Tarihi : 23,07,2017

10 Comments on Hakkımda

 1. sizi canı gönülden kutluyorum .üreten bir kadın kendi ayakları üzerinde duran bir anne olmanın keyfini yaşaman dileğiyle her şey sizin için çok daha güzel olsun.

 2. I would love to make some of your tutorials but you really need to tell people how many of each item they need! Like how many pearls and 11/0 seed beads do I need Zik Zak bracelet or anything you are making!! Thank you

  • Merhaba Sevgili Julia Warren,
   Paylaştığım takı yapılışlarında kullanılıan malzemeleri her modelde liste halinde paylaşıyorum!!!

 3. I loved all your beading Beautiful beading. You allow people to join with email address. I would love to join if you do?

  • Değerli yorumun için teşekkür ederim sevgili Kathy, Ama ne demek istediğini tam olarak anlamadım

  • Merhaba, Sitemiz tamamen bilgi amaçlıdır, Satış yapmıyoruz ne yazıkki bu yüzden fiyat listemiz yok 🙁

 4. Hello! I wanted to let you know your designs are beautiful! Thank you for taking the time to teach us how to make beautiful designs. Do you allow people to make your designs to sell?

  • Merhaba Öncelikle modellerimizi beğendiğiniz için çok teşekkür ederim. Tabiiki modelleri yapabilir ve satabilirsiniz. Siz değerli takipçilerime faydam dokunabiliyorsa ne mutlu bana. SEVGİLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*