Hapishane İşi Boncuk Diziliş Şemaları

hapishane isi boncuk dizilis semalari
hapishane isi boncuk dizilis semalari

Modelleri ile beraber 66 tane Hapishane İşi Boncuk Diziliş Şemaları, nı kendimce derleyip bir araya getirdim. Umarım işinize yarar.

Aşağıdaki resim galerimizde hepsi birbirinden güzel olan takı modellerinde daha çok kolye modeli bulabilirsiniz. Bu kolye modellerinden dilerseniz bilekliklerde yapabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerdende tesbihlerde yapabilirsiniz.

Hapishane işi takı yapmayı bilmeyip takı yapmaya yeni başlayanlardasanız aşağıda sizler için 2 tane video ekleyeceğim. 1. videoda boncukları nasıl dizmeniz gerektiğine dair bilgiler bulabileceğiniz video 2. videoda ise hapishane işi takıların nasıl yapıldığı hakkında bilgiler bulabileceğiniz bir video.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta kolyelerin kaçlı başlayacağınız. Her şemanın üst kısımında kaçlı başlamanız gerekiyor hepsinde yazıyor. Dikkatli baktığınızda bunu görebilirsiniz.

Ayrıca önceki yazılarımda sizlerle paylaştığım hapishane işi takı nasıl yapılır şemalı olarak paylaşmıştım dilerseniz Şablona >> BURADAN bakabilirsiniz.

Peki ben bunları yapmak için nasıl bir ip kullanmalıyım diye düşünürseniz, Bu tür takılarda genelde 60 veya 50 numara dantel ipi kullanılıyor. Tığ numarası ise ipinizin kalınlığına göre tığ numarasını kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

1. Videoda hapishane işi şablon anlatımı videosunu Takı kutusu kanala aittir.

2 Videoda ise hapishane işi takı yapımını Boncuk aşkım takı sevdam kanalı aittir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*