Boncuk Küpeler

boncuk-kupeler
boncuk-kupeler

Herkese merhaba, Bu kez sizlerle kendimce derleyip bir araya getirdiğim hepsi birbirinden güzel Boncuk Küpeler paylaşıyorum. Modelleri umarım beğenirsiniz.

Sürekli takı yapan veya takı yapmayı düşünenlerin bu modellerden en az bir tanesini beğeneceğinden eminim. Modelleri herkes yapabilsin diye yapılışları kolay olanları seçmeye çalıştım. Hatta bazı modellerin yapılışları sitemizdeki KÜPE VİDEOLARI veya KÜPE ŞABLONLARI arşiv sayfalarımızda bulabilirsiniz. Baştan söylim modeller bana ait değil resimlerin üzerinden kimin ismi yazıyorsan o kişiye aittir. Burada ben takı yapmayı sevenler için fikir olması için paylaştım. Resim albümümüzde beğenip yapmak istediğiniz yapamadığınız, yapılışını merak ettiğiniz model olursa aşağıdaki yorum bölümünden bana yazabilirsiniz, bende elimden geldiğince dilim döndüğünce o modelin yapılışı videoya çekebilirim.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizleri küpelerimizi incelemeye davet ediyorum. Beğendiğiniz resimin üzerine tıkladığınızda daha büyük açılacak ve daha net görecesinizdir.

NOT : Kaynak belirtmek gerekirse https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*