Boncuktan Kolye Zinciri ve Kolye Ucu Yapımı

boncuktan kolye zinciri ve kolye
boncuktan kolye zinciri ve kolye

Merhaba takı sevenler, Sizlerle bu sefer paylaşacağım takı modelleri Boncuktan Kolye Zinciri ve Kolye Ucu Yapımı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Herringbone tekniği ile yapılan kolye zincirini çok işinize yarayacağını düşünüyorum. Sedece bu kolye ucuyla değil önceden yaptığını veya yapacağınız kolye uçları için böyle şık kolye zincirleri yapabilirsiniz.

Aynı aşağıdaki resimdeki gibi kolye ucu ve kolye zincirini aynı renkte boncuk kullanarak yapılmış. Ve çokda güzel uyum sağlamış. Kolye zinciri yapmak isterseniz sizlerde bu şekilde kolye uçlarınıza kulladığınız boncukların rengine uygun renkte boncuk kullanmaya dikkat ederseniz sizin yapacağınız kolye zincirleride en az buradaki kadar güzel olacaktır.

Kolye zinciri o kadar güzel duruyorki kolye ucu takmadanda kullanılabilinir. Tabii genede tercih sizin nasıl yapıp kullanacağınız sizin zevkinize kalmış.

Videoda sizlerde göreceksinizki kolye ucu modelinde küpe ve iğne süsüde yapılıyor. Sizlerde bu şekilde küpe ve iğne süsüde yapabilirsiniz.

Kolye zincirini paylaşmışken kolye ucunuda paylaşmamak olmazdı demi.? Şimdi sizlerle aşağıdaki videolarda 1. sinde kolye zincirinin yapılış video var. 2. Videoda ise kolye ucunun yapılış videosu var.

Aynı bu şekilde kolye ucu ve kolye kordonu olarak sizlerle önceden paylaştığım bir tane daha model var sitemizde dilerseniz BURADAN bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

boncuktan kolye zinciri ve kolye ucu yapimi
boncuktan kolye zinciri ve kolye ucu yapimi

Kolye zinciri için gerekli malzemeler

  • 11/0 veya 10/0 kum boncuğu

Kolye ucu için gerekli malzemeler

  • 11/0 veya 10/0 kum boncuğu
  • 8 mm inci veya kristal boncuk
  • 6 mm inci veya kristal boncuk
  • Ne yapacaksanız onun klipsi
  • Kum boncuğu iğnesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*