Çok Desenli Boncuk Yaka Kolye Yapımı

cok-desenli-boncuk-yaka-kolye-yapimi
cok-desenli-boncuk-yaka-kolye-yapimi

Merhaba takı severler, Bugün sizlerle paylaşacağım takı modeli Çok Desenli Boncuk Yaka Kolye Yapımı Modelleri umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Sadece bir modelden bir çok kolye modeli ortaya çıkardık. Bunlardan bir tanesi yapılışını aşağıda resimlerle anlatmaya çalıştığım model, Kalp desenli olan modeldir. Videoada yaptığım modelin gene aşağıda resimi var resimleri inceleyebilirsiniz. Sadece tek renk yani siyah boncukla yapılan modelin ise yapılışını göstermeye gerek duymadım çünkü kolayca çözeceğinizden eminim. Yani arkadaşlar burada 3 farklı model var Tabii sizler hangisini beğenirseniz onu yapabilirsiniz. Kalp desenli modele gelecek olarak Özellikle Facebook takı gruplarında ve Instagramda nasıl yapıldığını merak eden bir çok arkadaş olduğu için bende böyle resimlerle nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştım. Kalp desenli kolyenin modeli Emine Tuğba Yıldız hanıma aittir. Kendisine Bu modeli bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ederim. Hatta aşağıdaki Kolye resimlerinin üzerinde E.T.Y. HOBİ ve E.T.Y. Aksesuar yazan resimlerde Emine hanıma aittir. Resimleri kullanmam için ban izin verdiği için tekrar teşekkür ederim.

Daha fazla kolye modelleri bulacağınız sitemizdeki KOLYE VİDEOLARI arşiv sayfamızıda inceleyebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene Başta YOUTUBE KANALIMIZ OLMAK ÜZERE aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum

Not : Resimleri daha net görebilmek için üzerlerine tıklayınız

Bu modelinin malzemeleri

  • Farklı renklerde 11/0 kum boncukları
  • Herhangi bir kolye klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sand beads
  • Any necklace clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*