Rengarenk Çiçekli Boncuk Yaka Kolye Modeli Yapımı

rengarenk-cicekli-boncuk-yaka-kolye-modeli-yapimi
rengarenk-cicekli-boncuk-yaka-kolye-modeli-yapimi

Herkese merhaba, Çok beğeneceğinizi düşündüğüm Rengarenk Çiçekli Boncuk Yaka Kolye Modeli Yapımı paylaşıyorum sizlerle bu kez. Modeli umarım beğenir ve kolayca yapabilirsiniz.

Sadece kum boncuklarıyla yapabileceğiniz oldukça şık bir kolye modeli olduğunu düşünüyorum. Eğer yaka kolye modeli arıyorsanız modeli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. Çünkü kolye gerçekten çok güzel. Nasıl yapıldığını ise her zamanki gibi aşağıdaki videoda lisanım yettiğince anlatmaya çalıştım. Kolyenin ana rengini siyah boncuk kullandım, ama dilerseniz ana rengi beyaz boncukda kullanabilirsiniz. Beyaz renkte boncuklarlada oldukça şık duracağını düşünüyorum. Tabii genede tercih sizin nasıl yapacağınız tamamen size kalmış. Sitemizde bunun gibi daha birçok kolye mevcuttur. Dilerseniz KOLYE VİDEOLARI arşiv sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyor ve sizi aşağıdaki tamamen kendi çektiğim yapılış videosunu izlemeye bırakıyor ve gene Başta YOUTUBE KANALIMIZ OLMAK ÜZERE aşağıdaki bütün sosyal sitelerimizden beni takip ederek desdeklerinizi bekliyorum

Bu modelinin malzemeleri

  • Farklı renklerde 11/0 kum boncukları
  • Herhangi bir kolye klipsi
  • Takı ipi ve boncuk iğnesi

Materials of this model

  • 11/0 sead beads
  • Any necklace clip
  • Jewelry thread and bead needle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*