Toplu Takı Siparişi Alınır

Öncelikle herkese merhaba, Bugün takı yapan değerli takipçilerimle, Takı değil, Yazı paylaşacağım. Sadece takı tasarımcıları ile değil bu yazının toptan takı yaptırmayı düşünen iş adamları veya iş adınlarının okuyacağını umud ediyorum.

Tahmin edersiniz,ki sitemiz takı eğitim sitesi, Daha doğrusu bende tamamen internet aracılığıyla takı yapmayı öğreniyorum. Ve öğrendiğim bilgibileri burada bir nebzede faydam olabilir diye paylaşıyorum. Bugün facebook sayfamıza baktığımda yaklaşık 10,000 kadar takipçimiz bulunmakta, Gene Youtube kanalımıza baktığımda 124,000 takipçimiz bulunmakta hepinize çok ama çok teşekkür ederim.

Web sitemize gelecek olursak, Günlük ziyaretçi sayımız en az 500 kişi,ki bunlarada çok teşekkür ediyorum. Özellikle son zamanlarda bana gelen mailler doğrultusunda, Sadece takı öğrenmeyi düşünenler değil aynı zamanda Toplu fazla sayıda takı yaptırmayı düşünen kişiler,de takip ettiğini hatta bu konuda çok talep alıyorum. Bende sizde tahmin edersinizki çok fazla sayıda takıyı yalnız başıma yapamam. Bu yüzden geçenlerde facebook sayfamızda bir çok bayanla görüştüm ve hepsinin bu konuda bana yardımcı olabileceklerini belirttiler, ki hepsine çok teşekkür ediyorum.

Benim buradaki bu yazıyı yazmamdaki amaç ise daha çok iş verenlere ulaşıp değerli emekçi kadınları iş verenleri bir araya getirmek. Buradan iş verenlere sesleniyorum her türlü takı modelinde TOPLU SİPARİŞ ALINIR..

Konuyla alakalı İletişim bölümünden mail atabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*