Yeni Model Sarmaşık Bileklik Yapımı

yeni-model-sarmasik-bileklik-yapimi

Yeni Model Sarmaşık Bileklik Yapımı

Merhaba hanımlar, Sizlerle bu sefer takı tasarımcılarının mutlaka bildikleri bir model olduğunu sanıyorum sarmaşık modeli bilmeyenler içinde kesinlikle öğrenmelerini tavsiye ediyorum

Biz takı tasarımcılarının bildiği bilmeyenlerede kesinlikle öğrenmelerini tavsiye ettiğim sarmaşık modelini biraz değiştirdim ve ortaya en az sarmaşık modeli kadar sevilecek böyle güzel bir model çıktı. Onun içinde bu modelin adını kendimce yeni model sarmaşık taktım 🙂 Umarım benim kadar sizde beğenirsiniz.

Bu modelden sizlere örnek olması için ben sadece bilekliğini yaptım ama siz ister benim yaptığım gibi boncuk renkleriyle isterseniz farklı boncuk renkleriyle kolyesini, küpesini, bilekliğini yapabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz tamamen size kalmış.

İsterseniz bazı takı modellerindede oldugu gibi bu modelden güzel bir set yapabilirsiniz. Boncuk renklerini uyumlu yaptığınızda set olarak çok güzel duracağını düşünüyorum.

Kullandığım iki farklı rente olan kristal boncukların görünüşü sizi yanıltmasın ikide 5mm ama çeşitleri farklı kırmızı kristaller plastik, yeşil kristaller camdır.

Ama siz elinizde 5 mm olması şartıyla hangi kristal boncuk varsa onunla yapın.Benim sizlere tavsiyem cam kristal boncuklarla yapmanız.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolaygelsin.

yeni-model-sarmasik-bileklik-yapimi

        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 5 mm kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Boncuk ipi
  •  Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*