Abiye Kolye Nasıl Yapılır

abiye kolye nasil yapilir

Abiye Kolye Nasıl Yapılır

Abiye kolye yapmak isteyenler bu güzel kalp modelli abiye kolye modelinede bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Hanımlar bu modeli çok beğenerek yaptım ama malesefki boncuk renklerini uyduramadım sanırım.:( Sizlere tavsiyem daha güzel renklerde boncuklarla yapın o zaman kolye çok daha şık duracaktır.

Abiye kolye nasıl yapılır diye merak edenler sizlerle farklı modellerde bu ve bubun gibi abiye kolye modellerinin yapılışlarını izleyerek abiye kolye yapılışını sizlerde öğrenebilirsiniz. Benim yapıp sizlerle paylaştığım kolyeleri, bileklikleri, küpeleri, yüzükleri yaptığınızda takı yapılışı hakkında bir çok yol kat etmiş olursunuz. Takılıp yapamadığınız yerde bana facebook sayfımızdan ulaşırsanız sizlere mümkün olan en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağım.

Kolyenin kapatma kısımına ben kolyenin içinde olan boncuklara uygun renkte büyük boncukla klips yaptım ama sizlere tavsiyem daha sağlam olması için papağan klips takmanız. Böylelikle kolyeniz daha sağlamolacaktır.

O zaman siz neden taktınız diye düşünebilirsiniz. Görsellik olarak daha şık durduğunu düşündüğüm için büyük boncukla klips yaptım. Eğer kolyeyi özel günlerinizde kullanmak için yapmayı düşünüyorsanız  tabikide benim yaptığım gibi kolyenin içinde bolunan büyük boncuklarla sizde klips yapabilirsiniz.

Ama günlük kullanmak için yapmayı düşünürseniz o zamanda papağan klips takmanızı öneririm. Bu kolyeyede küpe yapmak isterseniz küpe yapılşıları sayfamızdan uygun bir küpe modeli olup olmadığına bakabilirsiniz

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

abiye kolye nasil yapilir

 

       Bu modelin malzemeleri

  • İki farklı renkte 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Kapatmak için papağan klips yada benim yaptığım gibi büyük boy boncuk kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*