Abiye Kolye Yapımı

abiye kolye yapimi

Abiye Kolye Yapımı

Merhaba hanımlar, Sizlerle bu seferde benim en sevdiğim renklerden biri olan kırmızı renk ağırlıklı yeni bir abiye kolye yapımı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Bu modelin yapılışını çözmekte biraz zorluk çektim ama değdi sizlerle yapabildiklerimin en güzeli paylaşmak istiyorum bunun içinde uğraşmaya değer bir kolye modeli olduğunu düşünüyorum.

Model o kadar güzel ve sade duruyor’ki resimde çok fazla belli olmuyor ama yaparsanız eğer ne kadar güzel durduğunu göreceksiniz.

Bazı kolye modelleri ya özel günler için kullanıma daha uygun yada günlük kullanmaya daha uygun. Ama bu kolye fazla incede değil, fazla kalında değil o yüzden ister özel günlerinizde kullanabilirsiniz, istersenizde günlük kullanabilirsiniz.

Kolyeyi yaparken kapatma kısımına kolyenin içinde olan beyaz boncuklara uygun büyük beyaz boncukla klips yaptım. Ama daha sağlam olması için sizlere tavsiyem papağan klips takmanız böylelikle daha sağlam olacaktır.

Sizde benim düşündüğüm gibi düşünüp bu kolyenin küpeleride olsa çok daha güzel olurda derseniz eğer küpe modelleri sayfamızda sizlere önerebileceğim bir tane küpe modeli var ama ben küpeyi farklı renklerde yaptım. Siz kolye ve küpesini yaparken aynı renk boncukları kullanırsanız böylece kendinize güzel bir takı seti yapmış olursunuz.

KÜPENİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

abiye kolye yapimi
       Bu modelin malzemeleri

  • Üç farklı renkte11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Kapatmak için papağan klips, yada benim yaptığım gibi büyük boy boncuk kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*