Boncukdan Küpe Nasıl Yapılır Videolu

kupe-yapimi-videolu

Boncukdan Küpe Nasıl Yapılır Videolu

Evet hanımlar küpe yapılışı konusunda sizlerden gelen yoğun istek üzerine artık küpe yapılışlarına yavaş yavaş başladık ilk önce sizlere şunu belirteyim herkes rahatlıkla yapıp bir nebzede olsa öğrenin diye elimden geldiğince kolay modeller yapıp paylaşmaya çalışıyorum.

Sizlerle daha öncedende küpe yapılış videosu paylaşmıştım ama onu ben yapmamıştım yabancı takı tasarımcı bayan arkadaşların kanalından almıştım onların yapılışlarıda oldukça kolaydır.

Bu modelin görünüşü sizi yanıltmasın özellikle takı yapmaya yeni başlayan kişileri yapılışı zor gibi görünebilir ama yaparsanız eğer yaptığınızda sizde görüceksiniz ne kadar kolay olduğunu.

Küpenin yapılışı yarısına kadar olan kısım yani ilk başta yapılan on sıra tuğla tekniği yapıyoruz, ve alt kısımlara her sırada boncuk renkleri uyumlu şekilde artırarak sadece boncuk diziyoruz.

Bu modeli benimde sediğim gibi sizinde seveceğinize eminim. Resimde olduğundan çok daha gösterişli ve şık duruyor.

Takılıp yapamadığınız yer olursa bana yorum bölümünden yazabilirsiniz, yada facebook sayfamızdadan takıldıp yapamadığınız yerin resimini bana gönderin oradanda yardımcı olurum.

kupe-yapimi-videolu

Bu  modelin malzemeleri

  • İki farklı renkte 11/0 kum boncuğu
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip
  • Küpe klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*