Boru Boncuklu Kolye Yapımı

boru boncuktan kolye yapimi

Boru Boncuktan Kolye Yapımı

Benden boru boncuktan kolye yapımı modeli isteyen bayanların işlerine yarar Umarım Ama bu sefer video çekemedim üzülmeyin videoları izleyerek takıları nasıl yapabiliyorsanız. Şablonlarlada gayet rahat takılar yapabilirsiniz. Şablonlarla takı yapmakta başlarda biraz zorlanabilirsiniz ama eliniz alışınca çok rahat yapabilirsiniz.

Takı yapmayı seven bayanlar için yada takı yapmayı öğrenmek isteyenler için web sitemizde artık tamamen kendi çizimim olan takı şablonlarınıda yayınlayacağım, şablon çizimlerini yeni öğreniyorum eksiklerim olursa bu yüzden kusura bakmayın.

Aslında açık renk boncukları çok sevmem ama bu kolyeyi yaparken kullanılan boncuklar oldukça şık durmuş. kolyeye değişik bir hava katmış

Benim elinde boru boncuk yok ama kolyeyi çok beğendim derseniz üzülmeyin koyeyi yaparken kullanılan boru boncukların yerine kum boncuğuda kullanabilirsiniz. Yani boru boncuklu olan kısıma kolyeyin rengine uygun renkte 4 tane yada daha uzun istiyorsanız 5 tane 7 tane 8 tane tane kum boncuğu kullanabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

boru boncuktan kolye yapimi       Bu modelin malzemeleri

  •  11/0 kum boncuğu
  • 1 cm uzunluğunda boru boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Papağan klips

boru boncuk kolye sablonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*