Tuğla Tekniği İle Kelebek Kolye Yapımı

tugla teknigi ile kelebek kolye yapimi
tugla teknigi ile kelebek kolye yapimi

Merhaba değerli takipçilerim, Sizlerle bu sefer Tuğla Tekniği İle Kelebek Kolye Yapımı‘nı paylaşacağım. Siz takı sevenler umarım beğenirsiniz.

Tuğla tekniğini duyunca takı yapan arkadaşlar özellikle takı yapmaya yeni başlayanlar biraz çekiniyor tuğla tekniğini zor zennediliyor. Ama inanın bana hiçte zor değil tam aksine tuğla tekniği ile takı yapmak çok zevkli.

Bir kez tuğla tekniği ile takı yapmayı öğrendiğinizde tuğla tekniği ile ne kadar çok takı yapabileceğinizizde öğrenecesiniz. Tuğla tekniği ile nasıl takılar yapabileceğiniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Kendi ismizi yazıp kolye yapabilirsiniz, Gene isim yazarak bileklik yapabilirsiniz, Kediler yapabilirsiniz, Kuşlar yapabilirsiniz Hatta önceki yazılarımda tuğla tekniği ile yapabileceğiniz her harfin şablonunu paylaşmıştım BURADAN incelemenizi tavsiye ederim.

Bu kolye ucunda da delika düz kesim boncuk, Kullanılıyor ben sizlere tuğla tekniği ile yapacağınız her takıyı delika düz kesim boncuk kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu oldukça şık olan kelebek kolye uçlarından sadece kolye ucu değil küpede yapabilirsiniz. Kolye ucunun yapılışını bizlerle paylaşan Hobiruum kanalına teşekkür ediyorum.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

tugla teknigi ile kelebek kolye yapimi
tugla teknigi ile kelebek kolye yapimi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 düz kesim delika boncuğu
  • Kolye zinciri
  • Uygun gördüğünüz naylon ip ( misina ipide kullanabilirsiniz )

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*