Boncuktan Çiçekli Kolye Yapımı Video Gösterimli

boncuktan cicekli kolye yapimi video gosterimli
boncuktan cicekli kolye yapimi video gosterimli

Merheba değerli takipçilerim, Bu sefer sizlerle gene çok güzel olan bu kolyenin nasıl yapıldığını paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

İster kolye olarak, İstersenizde gerdanlık olarak kullanabileceğiniz en güzel kolye modellerinden bir tanesi. Kolyeyi ben sarı ve kırmızı olmak üzere 21 tane papatya yaptım bu sayıdaki papatyalar ortalama ölçülerdir. Siz bu papatyaların sayısını tek sayı olmak şartıyla daha az, yada daha çok sayıda yapabilirsiniz.

Aynı şekilde kolye kordonunuda istediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz. Ama benim sizlere tavsiyem çok uzun yapmamanız. Çok uzun yaparsanız kolye güzel durmaz.

Ayrıca sizlerle önceden paylaştığım, videosunuda kendim çektiğim yıldız modelinde küpe vardı, isterseniz o yıldız modelindeki küpelerden bu kolyeye küpede yapabilir ve her ikisinide takım halinde kullanabilirsiniz. YILDIZ MODELİNDE KÜPENİN YAPILIŞI

Bu kolyeye uygun yüzükde yapmak isterseniz şuada benim aklımda sizlere önerebileceğim herhangi bir yüzük modeli yok aklımda malesef 🙁 ama siz sitemizde olan yüzük modelleri arşiv sayfamızdan yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelin..

Aklınıza takılıp yapamadığınız yer olursa aşağıdaki yorum bölümüne dilediğiniz zaman bana yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede cevap yazmaya çalışacağım..

boncuktan cicekli kolye yapimi video gosterimli
boncuktan cicekli kolye yapimi video gosterimli

Bu  modellerin malzemeleri

  • 11/0 Kum boncuğu
  • Naylon ip
  • Papağan klips

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*