Boncuktan Kolay Abiye Kolye Yapılışı

boncuktan kolay abiye kolye yapilisi

Boncuktan Kolay Abiye Kolye Yapılışı

Evet hanımlar sizlerle bu sefer boncuktan kolay abiye kolye yapılışı’nı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Kolyeyi ilk gördüğümde çok beğendim ( halada beğeniyorum ) yapılışını hemen videoya çekip sizlerle paylaşmak istedim. Bazı takı tasarımcıları benden bayağı geniş modelde kolye yapılışları istiyorlar geniş kolye yapılışı isteyenler bu kolyeyi istediğiniz kadar genişletebiliriniz. genişletebilceğiniz bir kolye modeli BU LİNKTE VAR BAKABİLİRSİNİZ       

Bu kolyelerin yapılışlarına benzer sitemizde bulabilirsiniz genişletebilirsiniz.
Paylaştığım takı yapılışları kolay olduğu için belki takı tasarımcılarının ilgisini çekmeyebilir ama benimde amacım takı yapmaya yeni başlayanlara yardımcı olabilmek. Yapılışı öğrendiğim her takıyı, her tekniği elimden geldiği kadar sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Yanlışlarım olursa yorum bölümünden beni uyarabilirsiniz.

Hem yapılış kolay hemde gösterişli kolye yapmak isteyip model arayanlar sizlere bu kolyeden mutlaka yapmanızı tavsiye ederim yapılışı çok zevkli olduğu için yaparken sıkılmayacaksınız. Peki ben bu kolyeden yaptım ama birde bu kolyeye küpe yapmak istiyorum derseniz sizlerle daha önceden bu kolyede kullandığım aynı renkte boncuklardan EVDE KÜPE YAPIMI diye bir küpe paylaşmıştım BU LİKTE olan küpeden yaparsanız güzel bir set yapmış olursunuz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin
boncuktan kolay abiye kolye yapilisi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Miyuki ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Papağan klips, Farklı klipslerde kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*