Boncuktan Kolay Ve Şık Bileklik Yapımı Videolu

boncuktan kolay ve sik bileklik yapimi videolu
boncuktan kolay ve sik bileklik yapimi videolu

Merhaba değerli takipçilerim ve okurlarım. Bu gün sizlerle önceki bileklik modellerininde olduğu gibi herkesin rahatlıkla yapabileceği şık bir boncuk bileklik modeli daha paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Takipçilerim belki hatırlarlar, bu bileklik modelinin yapılışını önceki yazılarımda sizlerle paylaşmıştım. Fakat yapılış videosunu telefonla çektiğim için pekde anlaşılır değildi. Şablon olarakda bazı arkadaşlar şablondan yapamadığı için videoyu tekrardan ( HD ) formatında çekip sizlerin beğenisine sundum. Umarım siz takı yapmayı sevenlerin işine yarayan bir video olur.

Hem şık, hemde güzel bir bileklik yapmak isterseniz sizlere bu bileklik modelinide kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederim. Özellikle sürekli takı yapıp satanlardasanız. Böylece hem bileklik modeli arşivinizi çoğaltmış olursunuz.

Sizleri bilmiyorum ama ben bazı takı modellerindede olduğu gibi metal görünümlü boncukları daha çok seviyorum.:) Bileklik ( yapabildiklerim ) Modeli çıkarmak benden yapmak sizden hengi renk boncuk kullanacağınızda tamamen size kalmış. Ama kullanacağınız boncukların renklerinin bir birine uyum sağlamasına dikkat edin.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

Diğer bileklik modellerimizede bakmayı unutmayın..

boncuktan kolay ve sik bileklik yapimi videolu
boncuktan kolay ve sik bileklik yapimi videolu

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Papağan klips, Yada farklı bileklik klipsi
  • Naylon ip

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*