Boru Boncuktan Bileklik Yapılışı

boru boncuktan bileklik yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, bu günde sizlerle boru boncuktan yapılıan bu şık bilekliğin yapılış videosunu paylaşacağım umarım sizde en az benim kadar beğenirsiniz ve işinize yarar.

Sitemizde boru boncukla yapılan bileklik olmadığı hakkında bir çok mail ve mesaj aldım bu yüzdende boru boncukla yapılan bileklik modelleri araştırmasına girdim ve bu aşağıdaki bileklik modelini buldum. Boru boncukla yapılan bir çok bileklik modeline rast geldim ama onları bu bileklik modeli kadar beğenmedim. Amacım sizlere en güzel ve yapılışı en kolay takı modelleri sunmak.

Bu bileklik modelini bulduğumda kolye ve küpesinin yapılışınada denk geldim. Bir sonraki yazımda küpesinin yapılış videosunu, daha sonraki yazımdada kolyesinin yapılış videosunu paylaşacağım sizlerle.

Paylaştığım takı modellerini bu bileklik olur, kolye olur, küpe veya yüzük olur, Hep takım halinde yapabileceğiniz modelleri arka arkaya paylaşmaya çalışıyorum. Yaptığınız takıları belki set yani takım halinde yapabilirsiniz diye nacizane fikrimdir.

Evet değerli okurlarım ben bu bileklik modelini çok beğendim, Öncelikle bu modelin yapılış videosunu bizlerle paylaşan takı tasarımcısı bayana çok teşekkür ediyorum. Her ne kadar ben yapamasamda ( kısa zamanda bende mutlaka yapmayı düşünüyorum) Sizlere özelliklede benden boru boncuklu bileklik modeli isteyenler kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bileklik modeli gerçekten çok güzel ve oldukça kullanışlı.

Not : Bir sonraki yazımda bu bilekliğin küpesinin yapılışını paylaşacağım. Beni takipte kalın

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

boru boncuktan bileklik yapilisi

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Boru boncuğu
  • Naylon ip
  • Bileklik klipsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*