İnci Boncukla Küpe Yapılışı Video Anlatımlı

inci boncukla kupe yapilisi video anlatimli

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Bu günde sizlerle çok cici bir küpe modelinin yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve siz takı yapmayı sevenlerin işine yarar.

Eğer boncuktan küpe yapmak isteyipte küpe modeli arıyorsanız bu küpe modelini değerlendirmenizi tavsiye ederim çünkü sizde bilirsinizki boncuktan yapılan bir çok küpe modeli örneği var ama aynı zamanda yaptığımız yada yapacağımız küpelerin kullanışlı olmasıda çok ömenli bence bu küpe modelide oldukça kullanışlı bir küpe modellerinden bir tanesi.

Önceden yaptığınız boncuktan kolyeler varsa yaptığınız kolyelerin rengine uygun renkte boncuklarla böyle bir küpe yapabilirsiniz. Böylece boncuktan takı seti yapmış olursunuz. Setinizi tamamlamak adına bu modelden yüzükte yapabilirsiniz. Yüzüğü nasıl yaparım diye aklınıza gelebilir hemen söylüyorum küpede yapılan üst tarafdaki boncukları yapmadan yani aşağıdaki videoda 7:28. dakikaya kadar yapıp BU LİNKDE OLAN yüzükdeki gibi yüzük kordonu yapabilirsiniz.

Yüzüğün ortasında kullanılan taşlı aparatın adını bilmiyorum bu yüzden size yanlış bilgi vermek istemiyorum. Eğer elinizde bu aparattan yoksa bunun yerine diğer aşağıdaki gibi büyük boncukların boyutlarına uygun bir boyutta farklı bir boncukta kullanabilirsiniz.

Yapamayıp takıldığınız yer olursa bana sosyal sitelerimizden ulaşabilir, Yada yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenler şimdiden kolay gelsin…
inci boncukla kupe yapilisi video anlatimli

 • Bu modelin malzemeleri
  • 11/0 kum boncuğu
  • 9 mm inci boncuk
  • Küpe klipsi
  • Naylon ip 20 lik misina ipide kullanabilirsiniz
  • Pense

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*