Boncuktan Kolay Kupe Yapimi Video Anlatimli

boncuktan kolay kupe yapimi video anlatimli

Sizlerle bugün yapılışı oldukça kolay olan boncuktan küpe yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Takipçilerim belki hatırlarlar, sizede hatırlatmak adına bu küpe modelinden bende bir tane bileklik yapıp yapılış videosunu sizlerle paylaşmıştım. BİLEKLİĞİN YAPILIŞ VİDEOSU  Bilekliğin yazısındada sizlere belirttiğim gibi görmüş olduğunuz takı modellerinde bu bileklik modeli olur, Kolye modeli olur, Küpe modeli, Yüzük modeli hiç fartetmez gördüğünüz modellerle sabit kalmayıp tıpkı bu küpe modelinin bilekliğideki gibi modelleri kendinizdende birşeyler katarak geliştirebilirsiniz.

Tabii bu benim sizlere önerim, nasıl yapmak size kalmış, İsterseniz sadece bu küpeyi yapıp kullanabilirsiniz, İsterseniz hem bilekliğini hem küpesiniz yapıp kullanabilir, isterseniz her ikisinide aynı renkte yapıp takım halindede kullanabilirsiniz.

Bu modelden olduk şık bir kolye ucuda yapabilirsiniz. Nasıl yapabileceğinizi burada yazılı olarak anlatmaya çalışacağım. Umarım anlaşılır olur. Kolye ucunu yapmak için isterseniz aynı küpenin yapılışı gibi tek bir tane yapıp bir köşesine zincir takıp kolye ucunu tamamlayabilirsiniz. Elinizde kolye zinciri yoksa kolye ucuna uygun renkler tek sıra halinde ipe boncuk dizip yaptığınız kolye ucuna takabilirsiniz. İstersenizde sitemizde sizlerle daha önceden paylaştığımız kolye kordonları yapılış videoları var onlardan yapıp takabilirsiniz. Kolye kordunu yapılış videosu

Yapamayıp takıldığınız yer olursa bana sosyal sitelerimizden ulaşabilir, Yada yorum bölüme yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

boncuktan kolay kupe yapimi video anlatimli

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, 20lik misina ipide kullanabilirsiniz
  • Küpe klipsi
  • Kum boncuğu iğnesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*