Kristal Boncuklu Küpe Yapımı Video Anlatımlı

kristal boncuklu kupe yapimi video anlatimli

Bu günde sizlerle gene çok güzel bir kristal boncuklu küpe modelinin yapılış videosunu paylaşacağım ben çok beğendim umarım sizde en az benim kadar beğenirsiniz.

Öncelikle bu modeli yapıp bizlerle paylaşan takı tasarımcısı bayana çok teşekkür ederim.

Bende elimden geldiğince sitemiz takı tasarım sitesi olduğu için, Takı yapılışlarını elimden geldiğince bir siteye toplamaya çalışıyorum. Sitemiz umarım siz takı yapmayı öğrenmek isteyenlere bir nebzede olsa umarım yardımım dokunabiliyordur.

Evet değerli okurlarım bu küpe modelini ben çok beğendim sizlerinde beğenmesi için en güzel takı modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Boncuktan abiye tarzında bir küpe modeli arayıpda yapmak istiyorsanız bu küpe modelini mutlaka denemenizi tavsiye ederim, Kabul ediyorum bu küpenin yapılışı sizlerle paylaştığım diğer küpe yapılışları kadar kolay değil ama yapmayı deneyin eminimki yapabileceksiniz. İlk yaptığınız küpe belki pek güzel olmayabilir ama bir kaç denemeden sonra çok daha güzel olacaktır.

Biz takı tasarımcıları bazen önceden yaptığımız kolyelere güzel bir küpe modeli ararız, Sizde böyle durumlarda kalıyorsanız eğer önceden yaptığınız kolyenize uygun renkte boncuklarla böyle bir küpe yaparak güzel bir konsept yapabilirsiniz.

İster koyelerinize uydurun yapın, isterseniz sadece küpesini yapın,  her iki şekildede oldukça şık duracaktır. Nasıl yapıp kullanacağınız tamamen size kalmış. Sürekli takı yapıp satanlarada küpe modelleri arşivlerinize bu modelide mutlaka eklemelisiniz. Model çok güzel olduğu için eminimki alıcası oldukça çok olacaktır.

Soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bana yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…

kristal boncuklu kupe yapimi video anlatimli

Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 8 mm kristal boncuk
  • 6 mm kristal boncuk
  • 4 mm kum boncuğu
  • Naylon ip veya 20 lik misina ipi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*