İnci Boncuklu Kolay Bileklik Yapılışı

inci boncuklu kolay bileklik yapilisi

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim, Bugünde sizler gene yapılışı kolay inci boncuklu bilek yapılış videosunu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Bazı hamartlı takı modellerinde olduğu gibi bu modellede bileklik, yada kolye yapabilirsiniz. ( Hamarattan kastım bir modelden bir çok şey yapılabiliniyor olmasıdır ) Sürekli takı yapanların özellikle takı yapıp satış yapanların vazgeçemediği kullanışlı takı modelleri vardır, Bu modelinde o vazgeçemediğimiz takı modellerinden olacağını düşünüyorum

Eğer sizde sürekli takı yapmayı düşünüyorsanız bu modeldende bileklik yada kolye yapmanızı tavsiye ediyorum sizlere, Eminimki çok tutulacaktır.

Modelden hem bileklik hemde kolye yapılabiliniyor olduğu için isterseniz hem bilekliğini hemde kolyesini aynı renkte boncuklarla yapıp ortaya çok güzel ve kullanışlı inci bencuklu set yapabilirsiniz. Set olarak yapmayı düşünürsenizde BU LİNKDEKİ küpe modelindeki gibi bir küpe yapıp yaptığınız seti küpeleriyle beraber tamamlayabilirsiniz.

Linkdeki küpeden yapmak istersenizde küpenin ucunda benim kullanıdığım uzun damla boncukların terine kolyesi ve bilekliğini yaparken kullandığınız inci boncuktan kullanın o zaman setinizi tamamlemış olursunuz. Tabii bu benim sizlere naçizane tavsiye Diğer küpe modellerimizide inceleyebilirsiniz.

Sizlerle paylaştığım kolye modelleri genelde uzun kolye modelleri olduğu için bazı takı tasarımcıları yada alıcılar videodaki gibi tasma kolye ( tam boğaz ölçüsüne göre sıkı kolye )  modellerin hoşlanabiliyor ve güzel bir tasma kolye modeli arıyorlar eğer sizde tasma kolye modellerinden hoşlanıyorsanız yada yapmak istiyorsanız bu kolye modelini değerlendirmenizi tavsiye ederim..

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..

inci boncuklu kolay bileklik yapilisi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 6 mm İnci boncuk ( Farklı boncukta olabilir )
  • 20 lik misina ipi Yada naylon ip kullanabilirsiniz
  • Papağan klips
  • Kum boncuğu iğnesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*