Küpe Yapılışı Deniz Yıldızı Modeli

kupe-yapilisi

Küpe Yapılışı Deniz Yıldızı Modeli

Deniz yıldızı modelini takı tasarımcılarının en gözde modeli ve vazgeçemediği modellerden bir tanasi olduğunu düşünüyorum. Çünkü bazı takı modelleri gibi bu deniz yıldızı modeliylede bir çok şey yapılabilinir.

Çanta süsü, toka süsü, anahtarlık, küpe, kolye ucu benim şuan aklıma gelmeyen daha sayamadım bir sürü şey yapabilirsiniz. Modeli çağaltıp ne yapıp nerede kullanacağınız tamamen size kalmış.

Resimdeki gibi sadece küpelerini değil aynı şekilde kolye ucunuda yapıp takım halinde kullanabilirsiniz. Kolye ucunuda yapıp takım halinde kullanmak isterseniz eğer bir yada iki sıra fazla yapmanızı tavsiye ediyorum takımınız o zaman çok daha güzel duracaktır.

Tabii takım olarak çalışmanız benim fikrim siz isterseniz ayrı ayrı yapıpta kullanabilirsiniz. Bu modelden yüzük yapılabilinirmi bilmiyorum. ama denemek lazım 🙂 sizi bilmiyorum ama ben kesinlikle deneyeceğim güzel olursa eğer burada sizlerle mutlaka paylaşırım. Sizde denerdeniz eğer sosyal sitelerimizden yada yorum bölümünden sizde benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu model biraz hashas olduğu için 11/0 miyuki delika boncuk kullanın

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kupe-yapilisi
         Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 miyuki delika boncuk
  • Naylon ip,Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Küpe klipsi

kupe-yapilisi-resimli-anlatim

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*