Küpe Yapılışı Resimli Anlatım

kupe yapilisi resimli anlatim

Küpe Yapılışı Resimli Anlatım

Boncuktan küpe yapmak isteyen özelliklede takı yapmaya yeni başlayanların çok rahatlıkla yapabileceği bir küpe yapışı paylaşacağım.

Evet hanımlar hadi birazda küpe yapalım, Küpe yapılışları hakkında şimdilik sizlerle küpe şablonlarını paylaşıyorum ama kısa süre sonra küpe videolarıda çelmeye başlayacağım. Beni takipte kalın.

Benim sizlerle paylaştığım kolye modellerinden yaptığınızda yada kendi tasarlamış olduğunuz kolye yaptığınız kolyenizin rengine uygun renkte boncularla bu küpe modelinden yapıp takım halinde kullanabilirsiniz.

Evet bazen ( bu benim başımada geliyor ) hepsi için söyleyemem ama özelliklede abiye kolyeler yaptığımızda kolyeyi tek olarak kullanmak istemiyoruz işte öyle kolye kolyeler yaptığınızda bu küpe modelini değerlendirmenizi sizlere tavsiye ederim.

Takı şablonlarını yada şemalarını gördüğünüzde yapabilirmiyim diye düşünmeyin takı şemalarıyla yada şablonlarıylada takı videolarında olduğu gibi gayet rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem takılıp yapamadığını yerlerde facebook sayfamızdan bana ulaşın sizlere yardımcı olacağım.

Sizlere takı  yaparken genelde naylon ip kullanmanızı tavsiye ediyorum ama bazı takılardada özellikle misina ipi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Tıp bu küpe modelindede olduğu gibi. Yani bu küpeyi yaparken 20 lik misina ipi kullanmanızı tasiye ediyorum.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

kupe yapilisi resimli anlatim

 

        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 20 lik Misina ipi
  • 6 mm kristal boncuk
  • 8 mm kristal boncuk
  • 10 mm kristal boncuk
  • Kum bonucuğu iğnesi
  • Küpe kilpsi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*