Takı Nasıl Yapılır

kum-boncuktan-gerdanlik-yapimi

Takı Nasıl Yapılır

Merhaba değerli okurlarım, Takı nasıl yapılır diye yazdığım bu yazımda sizlerle yapabildiğim takıların yapılışlarını bazen videolu olarak bazende şablonlu olarak sizlerle paylaşacağım. Yaptığım takılar takı tasarımcılarına çok kolay gelebilir. Ama benim amacımda takı yapmaya yeni başlayanlara bir nebzede olsa yardımcı olabilmek bunun için yapılışı kolay takı tasarımlarının yapılışlarını paylaşmaya gayret göstereceğim.

Takı yapılışı hakkında benimde çok fazla bilgim yok. Ama bu öğrenmeyeceğim anlamına gelmiyor sizlere en doğru bilgileri vermek için yapılış tekniklerini ve kullanılan malzemeleri araştırdıktan sonra buraya yazacağım. Öğrendiğim her bilgiyi her geçen gün yazılarımın içinde sizlere yazacağım.

Peki siz nasıl takı yapmayı öğrendiniz diye merak edenler için yazıyorum.İnan bunda internetin çok fazla payı var bazen takı videolarını izleyerek, Bazende takı şablonlarındaki örnekleri çıkararak bu şekilde öğrendim şimdi ise çok zor olmaması şartıyla hemen hemen her takı biraz üzerinde durduğum zaman yapabiliyorum. Takıları yapabilmemde önceden el işi çok yaptığımın büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

Siz belki önceden el işi yapmamış olabilirsiniz. Ama bu demek değildirki siz takı yapamazsınız gayet tabiki sizde çok güzel takılar tasarlayabilirsiniz. Yeterki isteyin sonra eliniz biraz alıştığında siz bile kendinize inanamayacaksınız. Tek ihtiyacınız olan sadece biraz el yatkınlığı.

Sitemi yararlı bulup bana destek olmak isterseniz eğer benim için en büyük desteğiniz yorumlarınız olacaktır. Olumlu yada olumsuz her türlü fikirlerinizi yorum bölümünden benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Umarım hem sizlere hemde bana yararlı bir internet sitesi olur.

kum-boncuktan-gerdanlik-yapimi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*