Üç Renk Makrome İpinden Bileklik Yapılışı

uc renk makrome ipinden bileklik yapilisi

Üç Renk Makrome İpinden Bileklik Yapılışı

Bu modeli gördüğümde çok beğenmiştim halada beğeniyorum. Bir takı tasarımcısı olarak gözlemlediğim kadarıyla bende dahil olmak üzere genelde boncuk ağırlıklı yapılan takı modellerini daha çok seviyor ve daha çok boncuk ağırlıklı takı modelleri yapıyoruz.

Ama sadece ipten takı yapan yada sadece ipten takı yapmaya ilgi duyanlarda var, Özelliklede farklı takı iplerinden bileklik yapanlar. Farklı takı ipleri diyorum çünkü ipten takı yapanlar sadece bir tane ipten değil bir çok takı ipinden yapıyorlar. Bunlardan bildiklerim bir kaç tanesi bu bilekliktede benim kullandığım Makrome ipi, Paraşüt ipi ( Paracord ) gibi.

Bu bileklik modeli diğer bileklik modelleri kadar belki gözünüze güzel gelmeyebilir ama ben öyle düşünmüyorum, model aslında çok güzel duruyor. Eğer yaparsanız ne kadar güzel durduğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Sadece makrome ipinden değil kalın paraşüt ipinden yada ayakkabı ipindende yaparsanız yaptığınız bileklikler o şekildede çok güzel duracaktır.

İpten takı yapamaya ilgi duyanların işlerine yaracak bir model olduğunu düşünüyorum. Bu bileklikten kendinize tuttuğunuz takımın renginde bileklik yapabilir yada bütün takımların renginde bileklikler yapıp satabilirsiniz. Ayrıca diğer ipten yapılmış bileklik modellerinede göz atabilirsiniz

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

uc renk makrome ipinden bileklik yapilisi
         Bu modelin malzemeleri

  • Üç farklı renkte makrome ipi
  • Uygun gördüğünüz düğme

                                                          

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*