Miyuki Boncukla Şık Küpe Yapımı

miyiki boncukla sik kupe yapimi

Miyuki Boncukla Şık Küpe Yapımı

Merhaba değerli okurlarım ve takipçilerim. Sizlerle bu defa miyuki boncukla şık küpe yapımını’n yapılış videosunu paylaşacağım umarım beğenirsiniz ve işinize yarar.

Sizemiz günden güne büyüdüğü için sizlere daha fazla hizmet vermek, daha fazla takı yapılışı paylaşmak adına sadece kendi yaptığım takıların videolarını değil youtubede farklı takı kanallarında bulunan en güzel takı yapılışlarınıda paylaşacağım.

Videoların içeriği türkçe değil ama yapmak isteyenler için videoların içeriğinin hangi dilde olduğu önemli değil videoyu dikkatli şekilde izlerseniz gayet rahatlıkla yapabilirsiniz. Not: Bende ilk başladığımda yabancı içerikli videoları izleyerek başladım bu işe şimdi ise istediğim takıları yapabiliyorum. Sizlerde zamanla istediğiniz takıları yapabilirsiniz.

Bu küpe modeni ben çok beğendim ve kısa zamanda bende yapmayı düşünüyorum. Ama siz küpe güzel küpe modeli arıyorsanız bu küpeden yapmanızı tavsiye ederim. Model çok güzel olduğu için sizlerinde beğeneceğiniz düşünüyorum.

Bu küpeleri yaparsanız aynısından kolye ucuda yapabilirsiniz. Kolye ucunuda yapmak isterseniz küpeden bir kaç sıra daha büyük yaparsanız kolye ucu çok daha güzel olacaktır. Küpeleriyle ve kolye ucuyla birlikte oldukça güzel ve kibar bir boncuktan takı seti yapabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

miyiki boncukla sik kupe yapimi

Bu  modelin malzemeleri

  • 11/0 Miyuki Boncuk
  • 5 mm Kristal Boncuk
  • 20 lik Misina ipi
  • Küpe Klipsi


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*