Boncuktan Kolay Yüzük Yapılışı

boncuktan kolay yuzuk yapilisi

Boncuktan Kolay Yüzük Yapılışı

Sizlerle paylaştığım boncuktan kolay yüzük yapılışı umarım beğenirsiniz ve işinize yarar. Videoda ve resimdede gördüğünüz gibi bu yüzüğün yapılış videosunuda ben çekmedim. Sitemizde artık youtubede diğer takı kanallarında izlenime sunulan kolay takı yapılışlarınada yer vermeye çalışacağım.  Özellikle kolay diyorum çünkü siteyi kurmamızdaki amaç takı yapmaya öğrenmeye yeni başlayanlara yardımcı olmak.
Fark ettimki sitemizde çok fazla yüzük yapılışı özelliklede videolu olarak yüzük yapılışı paylaşmamışım bunun için kusura bakmayın yüzük yapılışlarına özelliklede videolu yapılışlarına daha fazla yer vermeye çalışacağım.
Aşağıdaki yüzük yapılışı, sizlerle paylaştığım diğer takı yapılışları gibi oldukça kolaydır. Yüzüğün ortasında kullanılan 9 mm büyük boncuğun istediğiniz renkte doğal boncuk ta kullanabilirsiniz. Böylece sizde kendinize doğal boncuklu yüzük yapabilirsiniz.
Yüzüğün üstüne yani son sıra yapılan kum 11/0 kum boncuklarıda gene yüzüğü yapan bayan iki farlı renkte kum boncuğu kullanmış ama siz tek renkte boncuklada yapabilirsiniz. Yani yüzüğü istediğiniz gibi değiştirebilir istediğiniz renk boncuk kullanabilirsiniz.
Yapamayıp takıldığınız yer olursa yorum bölümünden her zaman bana yazabilirsiniz.
Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin…
boncuktan kolay yuzuk yapilisi

Bu  modelin malzemeleri

  • 9 mm boncuk
  • 4mm büyüklüğünde herhangi bir boncuk
  • 11/0 kum boncuğu
  • Yüzük olduğundan 20 lik misinada kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*