Miyuki Kolyeler

Miyuki-Kolyeler

Miyuki Kolyeler

Yazının başlığında miyuki kolyeler olarak yazdım ama ben miyuki boncuklarla değil kum boncuklarla yaptım, Sizlere tavsiyem kolye ucunun daha düzgün durması için miyuki boncuklarla yapmanızı tavsiye ediyorum.

Aslında miyuki boncuk kullanmanızı sadece bu kolye ucu modelini yaparken değil böyle daha hashas takı modellarini yaparkende kullanmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle tuğla tekniğiyle yaptığınız taklarda. Tuğla tekniğini merak edenler bu linkte tuğla tekniğiyle yapılmış bir tane bileklik modeli var.

Yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken yerler :  Sizinde gördüğünüz gibi kolye ucunun modeli üç köşeden oluşuyor. Video modelden dolayı çok uzun olmaması için bu üç köşelerin her sırasının sadece bir tane köşesini yaptım. Geriye kalan iki tane köşeyide benim yaptığım ilk köşedekiyle aynı şekilde yapın.

Ayrıca kolye ucune ben kendimce boncuktan zincir yaptım. Eğer beğenirseniz sizde yapabilirsiniz. Yada daha farklı zincirler yapıp onlarıda takabilirsiniz. Yada sadece zincirde takabilirsiniz. Nasıl bir zincir takmak sizin zevkinize kalmış.

Küpesinide yapmak isteyenler için aynı şekilde küpede yapabilir takım halinde kullanabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin. Yapamayıp takıldığınız yer olursa facebook safsından bana ulaşabilirsiniz.Mümkün olan en kısa zamanda geri dönüş yapacağım
Miyuki-Kolyeler
        Bu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • Naylon ip, Boncuk ipi kullanabilirsiniz
  • Kum bonucuğu iğnesi
  • Papağan klips

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*