Yüzük Yapımı Videolu Anlatım

yuzuk yapimi videolu anlatim

Yüzük Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar siz değerli takipçilerim beni takip etteğiniz için sizlere teşekkür ederim, incelediğim istatiklerde  doğrultusunda sitemizin günden güne büyüyor olduğu görüyorum, Bu yüzden sizlerle daha çok paylaşımdan bulunmak istiyorum.

Bunu için sadece kendi yapmış olduğum takıları değil diğer takı tasarımcısı arkadaşlarımızında yapmış olduğu takı videolarını siz takipçilerim ve okurlarıma paylaşmaya karar verdim. Tabi herkesin yapabileceği takı modellerini.

Bu yüzük yapımıda çok kolay olduğu için yüzük yapmak isteyen arkadaşlar benden yüzük yapılışı videoları isteyenler  en azından ben yüzük yapılış videoları hazırlayana kadar bu paylaştığım yüzük yapımı videolardanda yapabilirsiniz.

Eğer yüzük yapmaya karar verdiyseniz sert durması için mutlaka misina ipiyle yapmanızı tavsiye ederim. Sizde tahmin edersinizki kolyeleri yaparken daha dökümlü ve düzgün durması için iple yapıyoruz. Ama yüzük ve bazı küpe modellerinde sert ve düzgün durması için misina ipi kullanmak gerekiyor.

Takı tasarımcıları bunu çok iyi bilirler ama takı yapmaya yeni başlayanlar için söylüyorum bunu, takı yapmaya yeni başlayanlar biraz alıştıklarında bu ipler konusunda ne demek istediğimi çok iyi anlacaklardır.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

yuzuk yapimi videolu anlatim
       Bu  modelin malzemeleri

  • Tek renk 11/0 kum boncuğu
  • 4mm büyüklüğünde herhangi bir boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Yüzük olduğundan 20lik misinada kullanabilirsiniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*