İnci Boncuklu Kolye Ve Bileklik Yapımı

inci boncuklu kolye ve bileklik yapimi

İnci Boncuklu Kolye Ve Bileklik Yapımı

Merhaba hanımlar, Bu modelin yapılışı hakkında sizlerden gelen yoğun isteklerden dolayı yapılış videosunu sizlerle paylaşacağım. Umarım işinize yarar.

Öncelikle şunu belirteyim bu modelin yapılış videosunu malesefki ben çekemedim 🙁 ama üzülmeyin yabancı youtube kalında bayan takı tasarımcısı arkadaşın videosunu paylaşacağım aşağıdaki videoylada gayet rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapamadığınız yer olursada yorum bölümünden yada sosyal sitelerimizden bana ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizlere cevap yazmaya çalışacağım.

Yazının başlığındada belirttiğim gibi İnci Boncuklu Kolye Ve Bileklik Yapımı Yazdım çünkü bu inci boncuklu kolye modelinden hem bileklik hemde kolye yapabilirsiniz. Hatta küpe bile yapabilirsiniz.

Kolyeyi yapmak isterseniz eğer kolyenin bir tarafındaki inci boncukların boyunu diğer tarafta kullandığınız inci boncukların boyundan iki yada üç mm daha büyük kullanın böylece yaptığınız kolye daha oval ve daha güzel duracaktır.

Ama bilekliğini yapmak istersenizde aşağıda videodaki gibi her iki tarafta kullanacağınız boncukları boylarının aynı boylarda kullanın. Böylece yaptığınız bileklikte kolyedeki gibi oval değilde düz duracaktır.

Aşığıda malzeme listesine bu kolyede kullanılan boncukların boylarını yazacağım ama siz bu boncukların boylarını istediğiniz boyda boncuklarla yapabilirsiniz.

Hanımlar kendinize yada başkasına yada yapıp satmak için bu modelden aynı renkte boncukları kullanarak kolyesini, bilekliğini hatta küpesinide yapıp çok zarif bir takı seti yapabilirsiniz.

Bu modeli beğenmez yada yapamazsanızda diğer takı yapılışları sayfalarımızı inceleyip yapabileceğiniz takı modellerine bakabilirsiniz.

Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

inci boncuklu kolye ve bileklik yapimiBu modelin malzemeleri

  • 11/0 kum boncuğu
  • 10 mm inci boncuk
  • 8 mm inci
  • 8 mm kristal boncuk
  • Kum boncuğu iğnesi
  • Naylon ip, Miyuki ipi yada 20 lik misina ipi kullanabilirsiniz
  • Papağan klips, Farklı klipslerde kullanabilirsiniz

2 Comments on İnci Boncuklu Kolye Ve Bileklik Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*